Nesu užsiregistravęs darbo biržoje

Dėkojame, kad domitės. Projektas „Atrask save“ baigėsi.
Projekto dalyvių priėmimas sustabdytas.

Jeigu tau nuo 15 iki 29 metų, nedirbi, nesimokai ir nesi įsiregistravęs (-usi) darbo biržoje, savivaldybėje tavęs laukia Jaunimo garantijų koordinatorius – asmuo, dirbantis vienoje iš mūsų organizacijų-partnerių ir nekantraujantis su tavimi susipažinti!

Darbas su projekto dalyviuKartu su Jaunimo garantijų koordinatoriumi išsiaiškinę, ką norėtum veikti gyvenime, aptarsite, kokių įgūdžių turi, o kuriuos galbūt reikėtų patobulinti ir pagal tai susikursite individualų veiklos planą. Tavo veiklos plano įgyvendinimas gali trukti nuo 1 iki 3 mėnesių ir pagal poreikius apimti įvairias paslaugas, pavyzdžiui:

  • savęs pažinimas,
  • motyvavimas,
  • informavimas ir konsultavimas apie tavo galimybes,
  • įtraukimas į visuomenei naudingą veiklą,
  • tarpininkavimas su švietimo įstaigomis ar teritorinėmis darbo biržomis,
  • savanoriškos veiklos atlikimo organizavimas.

Įgyvendindamas (-a) šį planą augsi ir tobulėsi: įgysi trūkstamų žinių ir įgūdžių, kurie padės tau užtikrintai žengti į darbo rinką arba pradrąsins grįžti į švietimo sistemą.

Baigęs (-usi) dalyvavimą veiklose ir įsiregistravęs (-usi) darbo biržoje, tu taip pat galėsi dalyvauti projekte „Naujas startas“: įgyti paklausią profesiją, darbo įgūdžių tiesiogiai darbo vietoje arba gauti darbo užmokesčio subsidiją ir taip dar labiau sustiprinti savo pozicijas darbo rinkoje.

Prieš pildydamas (-a) anketą norėtum pasikonsultuoti gyvai? Kreipkis į Jaunimo garantijų koordinatorių, dirbantį tavo savivaldybėje ir jis atsakys į visus tau rūpimus klausimus.