Projekto partneriai

 

Vilniaus archivyskupijos „Caritas“ siekia teikti pagalbą tiems asmenims, kuriems jos labiausiai reikia. „Caritas“ rūpinasi jaunimu, kuris buvo ar yra patekęs į sudėtingas gyvenimo situacijas, siekia, kad kiekvienas vaikas, paauglys ar jaunuolis augtų tvirtesnis, labiau pasitikėtų savimi ir galėtų rasti savo vietą visuomenėje.

El. paštas amc@vilnius.caritas.lt

Tel. numeris 8 5 261 1014

Adresas: Odminių g., Vilnius

Interneto svetainė https://vilnius.caritas.lt/

VŠĮ „Gerumo rankos“ – organizacija, dirbanti su jaunimu. Organizacija skatina vaikų neformalųjį ugdymą, teikia pagalbą jaunimui siekiant sėkmingai įsilieti į visuomenę, skatina savanorystę. VšĮ „Gerumo rankos“ padeda vaikams, jaunimui ir jų tėvams pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, remiantis krikščioniškomis vertybėmis. Vienas svarbiausių tikslų organizacijos veikloje – skatinti savanorystę, nes tai laibai svarbu šiuolaikinėje visuomenėje.

Tel. numeris 8 630 49997

El. paštas info@gerumorankos.eu

Adresas: Linkuvos g. 58, Kaunas

Interneto svetainė https://www.gerumorankos.eu/

Panevėžio atviras jaunimo centras vykdo atvirą darbą su jaunimu, teikia socialines, pedagogines, psichologines paslaugas 14–29 metų asmenims, sudaro sąlygas jaunimo užimtumui, neformaliajam ugdymui, lavinimui ir saviraiškai. Panevėžio atviras jaunimo centras kviečia jaunimą ateiti ir saugiai praleisti laisvalaikį. Čia laukia stalo futbolas, stalo futbolas ir daug kitų veiklų.

Tel. numeris 8 606 36102

El. paštas d.juodeliene@panevezioajc.lt

Adresas: Ramygalos g. 18, Panevėžys

Interneto svetainė https://www.panevezioajc.lt/

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla teikia neformaliojo ugdymo, muzikinio, dailės, šokio, teatro ugdymo programas vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje veikia Atviras jaunimo centras. Jaunimo centras dirba su asmenų grupėmis ir su pavieniais jaunuoliais, teikia įvairias su jauno žmogaus ugdymu susijusias paslaugas.

El. paštas Juventa.jurgeliene@gmail.lt

Adresas: Vilniaus g. 14, Joniškis

Interneto svetainė http://raudonikis.lt/

Kultūros centras vykdo kultūrinę bei švietėjišką veiklą, organizuoja poilsį ir pramogas, puoselėja kraštui būdingas tradicijas, rūpinasi gyventojų kultūros ugdymu, papročiais ir tradicijomis. Elektrėnų kultūros centras organizuoja projektus, festivalius bei šventes. Tradicija tapo vaikų ir jaunimo edukacinės vasaros stovyklos, tarptautiniai jaunimo mainai. Kultūros centras stiprina partnerystę ir įgyvendina bendrus projektus su jaunimo bei kultūrinėmis organizacijomis iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Čekijos, Latvijos, Turkijos, Graikijos, Rumunijos.

Tel. numeris 8 528 54 330

El. paštas kcelektrenai@gmail.com

Adresas: Draugystės g. 2, Elektrėnai

Interneto svetainė http://kcelektrenai.lt/

 

 

 

Įgūdžių laboratorija – pirmoji Lietuvoje alternatyvi mokykla jaunų žmonių bendruomenei, kurios tikslas -  įgalinti jauną žmogų asmeniniam pokyčiui siekiant stiprinti socialinius ir darbinius įgūdžius. Dirbant su jaunais žmonėmis daug dėmesio skiriame pameistrystės mokymo metodui. Kiekvienas jaunuolis stovyklos metu gauna tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurias pritaiko kurdamas savo asmeninį projektą.

Šios alternatyvios mokyklos programa tai pat apima jaunų žmonių bendruomenės kūrimą. Stovyklos metu daug dėmesio yra skiriama jauno žmogaus santykio su kitais kūrimui. Dvi savaitės 10 jaunų žmonių gyvena viename name, kur patys nustato bendro gyvenimo taisykles, skirstosi buities darbus bei kartu organizuoja savo laisvalaikį.

 

Įgūdžių laboratorija yra ypatinga tuo, kad suteikia jaunam žmogų unikalią patirtį, kurios metu jaunas žmogus turi galimybę pakeisti savo įprastą socialinę aplinką ir atsidurti saugioje erdvėje, kurioje specialistų komandą padeda atskleisti jaunuolio stiprybes ir kryptingai jas ugdyti.

 

Stovyklos metu daug dėmesio yra skiriama individualiam darbui su jaunu žmogumi. Siekiant, kad augimo procesas būtų kokybiškas labai svarbu jaunam žmogui suteikti palydėjimą ir palaikymą. Todėl atsižvelgus į poreikius ir galimybes individualaus plano metu yra sudaroma galimybė jaunam žmogui ir po stovyklos gauti reikiama pagalbą, kad mokymosi procesas nenutrūktų. Todėl darbuotojai bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, jaunuolio aplinka, organizacijomis ir verslo partneriais, kad jaunuolis turėtų daugiau galimybių ir motyvacijos keisti jam nepriimtinus dalykus.

 

 Tel. 8 629 23956

El. p.  agne.prokopaite@zmogui.lt

Adresas: Mokyklos g. 10, Antalieptė, Zarasų raj.

Interneto svetainė: www.igudziulaboratorija.lt

Koordinatorė: Agnė Prokopaitė